Jak zamawiać - Cztery Nogi

Jak zamawiać

Ty wybierasz, my zajmujemy się resztą.

Nasze produkty są na wyciągnięcie ręki. Wybierz mebel a my dowieziemy go do Twojego domu. I złożymy. To na prawdę działa: prosto, pewnie, bez zmartwień.

elegenckie meble na zamówienie

Nasz certyfikat

Każdy z naszych produktów posiada w ukrytym miejscu znak: wypaloną pieczęć- nasz logotyp. Wierzymy, że nasze meble przetrwają setki lat. Być może kiedyś, w dalekiej przyszłości ktoś odnajdzie ją i skontaktuje się z nami.

meble przez internet

Unikalny numer

Każdemu z naszych mebli nadajemy unikalny numer. Pozwala nam to ewidencjonować produkty ale również zachować wiedzę o tym w jaki sposób wyprodukowaliśmy dany model. Wystarczy, że Klient poda nam numer a będziemy w stanie sprawdzić jego drewno, wybarwienie i sposób wykończenia.

Pakowanie

Nasze meble stworzone są tak, by w zależności od potrzeb można było je rozkręcić i przewieźć. Złożone nie zajmują dużo miejsca, są łatwe w transporcie a ewentualna przeprowadzka nie staje się koszmarem.

Dowóz gratis

W cenie naszych łóżek i stołów uwzględniamy dowóz produktu na miejsce. Nasi kurierzy operują na terenie całej Polski. Na miejscu produkt rozkładamy i montujemy. Możesz mieć pewność, że koniec naszej pracy to początek radości z użytkowania mebla.