O marce - Cztery Nogi

O marce

Kim jesteśmy?

Jesteśmy rodzinną firmą. Kiedy zaczynaliśmy produkować meble, świat wyglądał zupełnie inaczej. Nie było Internetu, klienci trafiali do nas z polecenia rysując nam na kartkach meble swoich marzeń. Z czasem udało nam się dotrzeć z naszymi produktami do miejsc bardzo odległych- nasze meble sprzedajemy w całej Europie.
Ludzie lubią nasze meble. Być może dlatego, że są wykonane z wysokiej jakości drewna i ze starannością małej rodzinnej firmy, którą jesteśmy. To akurat się nie zmieniło.

Nasze priorytety

Piękno

Od początku naszego istnienia zakładaliśmy, że każdy mebel, który tworzymy musi być piękny. Przez piękno rozumiemy nie tyle formę mebla jego kompozycję ale również szacunek do drewna jako surowca o wyjątkowej cenie. Cenimy czystą formę drewna.

Ekologia

Mając na względzie równowagę ekologiczną, z dużą odpowiedzialnością podchodzimy do pozyskiwanego drewna. To proste jeśli myśli się długofalowo. Przecież nie chodzi tylko o to, aby cieszyć się pięknymi produktami. Przede wszystkim trzeba zachować równowagę.

Funkcjonalność

Mebel musi być funkcjonalny. Jest w końcu meblem. Przez funkcjonalność rozumiemy przyjemność użytkowania ale również zdolność mebla do odnalezienia się w przestrzeni domu. Funkcjonalny mebel to taki, który cieszy wzrok ale nie zawłaszcza swoim kształtem przestrzeni.

Unikalny numer

Każdemu z naszych mebli nadajemy unikalny numer. Pozwala nam to ewidencjonować produkty. Wystarczy, że Klient poda nam numer a będziemy w stanie sprawdzić jego parametry: sposób wykończenia, drewno, wymiary.

Nasz znak

Każdy z naszych produktów posiada w ukrytym miejscu znak: wypaloną pieczęć- nasz logotyp. Wierzymy, że nasze meble przetrwają setki lat. Być może kiedyś, w dalekiej przyszłości ktoś odnajdzie ją i skontaktuje się z nami.

Pakiet posprzedażowy

Wraz z produktem dostarczamy jego "paszport". Znajdują się w nim numer mebla, instrukcja jego pielęgnacji oraz próbka tkaniny do pielęgnacji mebla oraz środka do pielęgnacji. Wszystko to w zalakowanej kopercie.